Kozmetika pre dokonalú starostlivosť o vašu pleť

Keď sa povie Herbalife, mnohí z nás si automaticky vybavia predovšetkým kvalitné a dobre známe potravinové doplnky. Lenže vedeli ste, že pod touto značkou vznikol aj nemenej kvalitný rad kozmetiky s názvom Herbalife SKIN?

Herbalife SKIN: Neškodí, ale pomáha

Problémom niektorých kozmetických prípravkov je obsah látok, ktoré skôr škodia ako pomáhajú. To našťastie nie je prípad pleťovej kozmetiky radu Herbalife SKIN. Jej zloženie sa stará o to, aby pleťové bunky dostávali to, čo potrebujú, a nie naopak. Herbalife tak do svojich produktov nepridáva žiadne fosfáty a parabény.

Snahou Herbalife je, aby jeho kozmetika bola skutočne účinná a nemala žiadne vedľajšie účinky. Ak teda hovoríme o zdravotnej nezávadnosti, môžeme kozmetické portfólio spoločnosti smelo porovnať s oveľa drahšími konkurenčnými výrobkami.

Z produktov Herbalife SKIN si vyberiete, či už máte pleť suchú, normálnu alebo mastnú. Prírodné zložky kozmetiky vo forme viac ako 15 druhov vitamínov a bylín znamenajú krajšiu a zdravšiu pokožku s pozorovateľnými výsledkami už do siedmich dní.

Výhody kozmetiky Herbalife SKIN v kocke

Pleťová kozmetika Herbalife SKIN je nielen účinná a obnovujúca, ale okrem toho prináša aj skvelý pocit zo sviežej pleti. O 15 vitamínoch a bylinách už sme hovorili, rovnako ako o prvých výsledkoch už za týždeň. Ale tomu všetkému dodáva punc dôveryhodnosti fakt, že je kozmetika Herbalife SKIN testovaná dermatológmi.

Väčšina výrobkov radu pritom neobsahuje fosfáty ani pridané parabény. A výrobca myslel aj na pocitovú stránku veci. Svieža a podmanivá vôňa rozjasňujúcich esenciálnych olejov dostane aj vás. V neposlednom rade si pre rôzne fázy čistenia pleti môžete z kozmetiky Herbalife SKIN vybrať rôzne prípravky.

Starajte sa o pleť a pleť sa vám odvďačí

Starostlivosť o pleť je dôležitou súčasťou každodennej hygieny. Najmä ženy chcú pôsobiť krásne a mladistvo a tiež sa snažia o to, aby ich pleť žiarila. Lenže denné vystavenie pokožky rôznym – aj negatívnym vplyvom znamená, že usmievať sa a „žiariť zvnútra“ nestačí.

Svojej pleti tak musíme torcha pomôcť aj zvonka. Na jej vzhľade sa totiž negatívne podpíše aj jedna z najčastejších chýb, ktorou je nepravidelné a nedostatočné čistenie.

Tá správna kozmetika je základ

Základom správnej starostlivosti o pleť je výber tej vhodnej kozmetiky. Napríklad krém by sa mal hodiť presne pre váš typ pokožky. No keď vašej pleti neprospieva, nemusí to byť nutne problém daného krému.

Okrem typu pleti je netreba zabudnúť ani na to, že pre rôzne ročné obdobia by sme mali vyberať rôzne typy krémov. Pre leto teda skôr jemnejšie a pre zimu hutnejšie. Rad kozmetiky Herbalife SKIN našťastie ponúka produkty pre všetky fázy starostlivosti o pleť.

Ucelený rad pre každodenné použitie

Herbalife teda prináša ucelený rad kozmetiky pre bežné domáce postupy pleťovej starostlivosti, vrátane prípravkov pre každodenné čistenie pleti. K tým patrí Upokojujúci čistiaci prípravok s aloe, Rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi, Čistiaca ílová maska s výťažkami z mäty a Instantný ovocný peeling.

Ďalšou kategóriou je tonizácia pleti, pod ktorú spadá Povzbudzujúce bylinkové tonikum pre sviežu pokožku so zdravým výzorom. Tonikum je bez obsahu alkoholu, ale naopak s obsahom aloe vera. A vonia po mandarinkách.

Po tretie si môžete vybrať z prípravkov pre omladenie pleti, redukciu vrások aj výživu a ochranu pleti, ako je Sérum pre redukciu vrások a ďalej séria krémov vrátane Denného hydratačného krému, Hydratačného krému s ochranným faktorom SPF 30 a Výživného nočného krému.

No a nakoniec treba spomenúť ešte prípravky pre zlepšenie očného okolia, čo sú Hydratačný očný krém a Spevňujúci očný gél.

Ten prvý má na starosti hydratáciu očného okolia a zníženie výskytu jemných vrások, ten druhý potom zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti a napomáha k odstraňovaniu opuchov. Pokožka si tak zachováva svoj mladistvý vzhľad po oveľa dlhšiu dobu.

pixels